5 powodów dlaczego nasi Klienci wybierają Hookd

Naszym celem jest dostarczanie produktów skrojonych pod naszych Klientów. Dlatego ostatnio spytaliśmy niektórych z nich dlaczego zdecydowali się na zakup u nas. Poniżej przedstawiliśmy zbiorcze zebranie pięciu najpopularniejszych powodów, dla których klienci wybierają Hookd.

1. Wygoda

Paski Hookd zabezpieczają Twój telefon przez upadkiem, ale przede wszystkim wzmacniają stabilność telefonu leżącego w dłoni. Nasi Klienci doceniają wygodę, jaką niesie wykorzystanie pasków Hookd i nie potrafią z nich zrezygnować na rzecz innych (niezbyt podobnych), ale oferujących podobne funkcjonalności produktów. 

2. Obsługa klienta:

Nasi Klienci wskazują kompetentnych i przyjaznych pracowników, jako atrybut przekonujący ich do kolejnych zakupów u nas. Szybka wysyłka, pomoc w doborze produktów, zapakowanie przesyłki dla rozgniewanej żony i rozwiewanie wszystkich innych wątpliwości – to jest coś w czym nasz Zespół zawsze Ci pomoże.

3. Dbałość o środowisko

Wielu z naszych Klientów wyznaje podobne wartości jak my – dbałość o środowisko naturalne, wykorzystywanie surowców pochodzących z recyklingu i rzeczywiste, a nie tylko udawane zaangażowanie o ochronę naszego klimatu. W rezultacie naszych Klientów łączy z nami coś więcej niż wspólny produkt.

4. Zaufanie do marki i reputacja

Większość naszych kupujących jest przyzwyczajona do sprawdzania oceny firmy w Internecie, aby określić jej reputację. W naszym przypadku wiemy, że ta ocena jest odzwierciedleniem naszych działań mających na celu uzyskanie satysfakcji każdego użytkownika Hookd. Nie tylko w momencie zakupu, ale i po wielu miesiącach użytkowania produktu.

5. Możliwość wyboru paska najbardziej pasującego do sytuacji.

Posiadamy paski pasujące do każdej sytuacji, nastroju, outfitu. W zależności od tego czy idziesz na protest, chcesz dać prezent swojej ukochanej lub oczekujesz aby pasek pasował do Twojego dzisiejszego stroju – wszystko możesz naleźć w naszym sklepie. Jeśli masz jakiś pomysł na pasek Hookd, lub uważasz, że jakiegoś produktu brakuje w naszym sklepie – zapraszamy do kontaktu, na pewno coś wykombinujemy ????

Jesteśmy dumni z naszych Klientów – powiedz i Ty dlaczego zdecydowałeś na pasek Hookd ????

 

Kup 3 paski zapłać za 2! KOD: 3za2 || Kup 10 pasków i zapłać za 7! KOD: 10za7
+ +