Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

1. Czy hookd nie będzie przeszkadzał w ładowaniu bezprzewodowym?

Nie, ponieważ paski hookd są zaprojektowane tak, że bez problemu umożliwiają ładowanie bezprzewodowe. Jednak gdy zdarzy się tak, że w Twoim przypadku jest inaczej to lekka zmiana położenia paska na pewno pomoże.

2. Czy hookd będzie pasować do mojego case’a? 

W 99,9% TAK. Gdy projektowaliśmy hookd to dopasowywaliśmy go do bardzo dużej ilości case’ów, aby mieć pewność, że będzie pasował do wszystkich. Mamy pewność, że hookd będzie pasował do Twojego case’a, jednak gdy byłyby jakieś problemy to zmiana w sposobie montażu paska na pewno nie zaszkodzi. Jeśli będziesz miał dalsze pytani a to Nasz Zespół chętnie na nie odpowie – SKONTAKTUJ SIĘ

3. Zamontowałem/Zamontowałam hookd za luźno (albo za ciasno). Czy mogę odkleić pasek i go lepiej dopasować?

Tak, taaśmy 3M, czyli taśmy, które stosujemy w hookd, są dobrane specjalnie do takich zastosowań. Odklejenie i ponowne przyklejenie paska może trochę wpłynąć na stabilność jego zamontowania, jednak testy wskazują na to, że nie odczujesz tego.

4. Jak długo będzie trwała wysyłka?

InPost jest naszym partnerem logistycznym, który obsługuje większość rynku ecommerce w Polsce, co oznacza, że są bardzo solidni i sprawni. Pasek hookd powinien być u Ciebie w ciągu średnio 2 dni.

5. Czy ma znaczenie czy jestem prawo/leworęczny?

Nie, to ani trochę nie ma znaczenia. Nasze paski są w 100% uniwersalne.

6. Nie znalazłem/znalazłam wzorku paska, który by mi się spodobał. Kiedy będą nowe wzory?

Co 2 tygodnie staramy się wprowadzać nowe wzory pasków do sprzedaży, taki mamy cel. Gdy zapiszesz się do naszego newslettera będziesz otrzymywał powiadomienia o nowościach oraz promocjach. Daj nam znać jaki pasek chciałbyś kupić!

7. Chciałbym/chciałabym kupić większą ilość pasków hookd dla mojej firmy/rodziny. Czy to możliwe?

Oczywiście, że to możliwe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie! Zapraszamy do KONTAKTU