7 powodów dlaczego powinieneś ofiarować Hookd swoim bliskim jako prezent

Powodem, dla którego dajemy sobie wzajemnie prezenty jest to, że wierzymy, iż w ten sposób będziemy w stanie nawiązać relację z inną osobą – i to nie tylko romantyczną! Może to być przyjaźń, mentorstwo, relacje zawodowe, czy wdzięczność.

W rzeczywistości, dawanie prezentów zostało zauważone jako ważna część interakcji międzyludzkich. Krótko mówiąc, można nawet powiedzieć, że dawanie i otrzymywanie prezentów może pomóc ludziom stworzyć silniejszy związek emocjonalny z ludźmi, na których im zależy lub do których chcą się zbliżyć. Jeśli więc chcesz się do kogoś zbliżyć lub jesteś w nastroju do dawania prezentów, oto 8 powodów, dla których powinieneś dać komuś prezent, który nie wiąże się ze świętami ani innymi ważnymi okazjami. 

Aby wyrazić swoją miłość 

Jednym z powodów, dla których ludzie dają sobie nawzajem prezenty jest to, że jest to wersja „języka miłości”. I tu właśnie z pomocą przychodzą prezenty. 

Przemyślany prezent  taki jak Hookd może mieć taki sam efekt jak tysiąc pięknie sformułowanych słów. Może pokazać osobie, którą obdarowujesz, że cenisz i doceniasz związek, który was łączy – czy to romantyczny, czy platoniczny. Ponadto spersonalizowane prezenty, będące cały czas przy obdarowanej osobie – takie jak Hookd – to świetny sposób na wzmocnienie emocjonalnej więzi z obdarowywaną osobą. Pasek Hookd z napisem #LOVE pozwoli na wyrażenie uczuć bardziej niż cokolwiek innego.

Aby sprawić, że bliscy poczuli się wyjątkowo

Podarowanie prezentu przyjaciołom, którzy wyjeżdżają na studia, współpracownikowi, który odchodzi na emeryturę lub członkowi rodziny, który planuje przeprowadzkę za granicę, to tylko jeden z wielu sposobów na okazanie wdzięczności. Podarowanie im zindywidualizowanego prezentu sprawi, że Twoja relacja z nimi będzie o wiele silniejsza, a dodatkowo da im coś, dzięki czemu będą mogli Cię zapamiętać. Co więcej, docenią fakt, że poświęciłeś czas, aby znaleźć lub stworzyć coś specjalnego właśnie dla nich. Paski Hookd łączą ze sobą użyteczność, estetykę i dbałość i środowisko – są to atrybuty, które dla każdego z nas nabierają z każdym dniem coraz większego znaczenia.

Pro Tip: Ludzie lubią czuć się wyjątkowi i doceniani – szczególnie przez kogoś, na kim im zależy lub kogo darzą dużym szacunkiem. Dlatego właśnie ludzie bardziej doceniają spersonalizowane prezenty niż te zwykłe. Produkty Hookd pozwalają na indywidualny dobór wzoru do charakteru osoby obdarowanej – wykorzystaj to. 

Aby okazać swoją wdzięczność

Innym powodem, dla którego warto podarować komuś prezent poza wyznaczonymi świętami i urodzinami, jest po prostu okazanie uznania tym, na których nam zależy i których darzymy dużym szacunkiem. W ten sposób możesz ukazać swoje uznanie swojemu szefowi lub współpracownikom. Na przykład, możesz dać spersonalizowany pasek na telefon osobie, która często ma problem z wypadającym z ręki telefonem lub tabletem, i która jest zawsze pomocna i chętna do poprowadzenia Cię przez problemy, z którymi możesz się spotkać w pracy. 

Krótko mówiąc, możesz podarować osobom, które w jakiś sposób wpłynęły na Twoje życie, prezent, który pokaże, że je doceniasz – ich wysiłek, wskazówki i obecność w Twoim życiu – niezależnie od tego, czy jest to specjalna okazja, czy nie. Pasek Hookd to niezobowiązujący prezent, którego użyteczność będzie doceniona przez każdego.

Aby pokazać swoim bliskim, że Ci na nich zależy

Podarowanie komuś prezentu poza świętami lub specjalną okazją może być również dobrym sposobem na pokazanie ludziom, że jesteś osobą, która zwraca uwagę na potrzeby innych. Na przykład – dając rodzeństwu pasek Hookd, po tym jak narzekają na stłuczenie swojego telefonu, lub zaskakując przyjaciół paskami Hookd, które pasują do ich stylu i wyznawanych wartości związanych z dbałością o środowisko naturalne pokaże Twoją troskę o nich.

Dając ludziom takie prezenty, będziesz w stanie przybliżyć się do swoich przyjaciół i rodziny i sprawić, że poczują się kochani, docenieni i wysłuchani. Uczucie afirmacji, które otrzymuje się w prezencie, może również pomóc w pobudzeniu uczucia szczęścia i umocnieniu więzi między dwojgiem (lub większą liczbą) ludzi.

Aby nagrodzić za dobrze wykonaną pracę

Istoty ludzkie są genetycznie stworzone do pragnienia pochwał i uznania. Bez względu na to, czy Twoje dzieci uzyskały wysoki wynik na teście, Twoje rodzeństwo w końcu znalazło pracę, czy współpracownik zdołał pomóc w rozwiązaniu problemu, im bardziej docenisz ich wysiłki i osiągnięcia, tym lepiej (i szczęśliwiej) będą się czuli. 

Kiedy dajesz prezenty, aby wynagrodzić dobrze wykonaną pracę, zawsze pamiętaj o tym, aby dostać coś konkretnego. Ogólne komplementy typu „dobra robota”, „fantastyczna robota” czy „good job” są miłe dla ucha, ale nic nie pobije tego, że dasz im prawdziwy prezent i pochwalisz ich za coś konkretnego, co zrobili, aby wykonać zadanie.

Na przykład, jeśli Twoje dziecko otrzymało pochwałę w szkole, zamiast mówić mu „dobra robota” lub „tak trzymać”, lepiej dać mu fizyczny prezent, który będzie przypominał mu, że to jest prezent od Ciebie i będzie z nim zawsze. W parze z komplementem powinien iść przemyślany, ale praktyczny prezent, taki jak pasek Hookd.

Pro Tip: Jeśli nagradzasz ludzi komplementami lub prezentami za dobrze wykonaną pracę, jest bardziej prawdopodobne, że nadal będą skrupulatni w swoich codziennych działaniach i zadaniach.

Aby wpłynąć na zmiany

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale dając ludziom prezent możesz w subtelny sposób wpłynąć na ich zachowanie na lepsze. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że dawanie prezentów daje wyjątkową możliwość pokazania swojego poparcia dla marki, firmy lub inicjatyw rządowych, a nawet sprawy, która jest bliska i droga Twojemu sercu (lub sercu Twojej ukochanej osoby, jeśli o to chodzi).

Na przykład, kupując produkty od firmy, która korzysta z ekologicznych materiałów, możesz zachęcić swoich bliskich do bardziej świadomego dbania o środowisko. Paski Hookd są wykonane przy użyciu  ekologicznych materiałów, są trwałe i mogą wpłynąć na odbiorcę, że dokonał świadomego wyboru, aby zachować swoje wspomnienia i właściwie docenić codzienne chwile szczęścia.

Aby zmniejszyć poczucie winy

Jeśli chodzi o ludzi, musimy zaakceptować fakt, że każdy popełnia błędy. Nikt nie może twierdzić, że jest idealnie bezbłędny. Ani Twoi przyjaciele, ani członkowie rodziny, ani nawet Twoi ulubieni aktorzy – nikt nie jest wolny od popełniania błędów. Z reguły nikt nie robi sobie krzywdy celowo – czasami wystarczy bezmyślny komentarz, nagła niezdarność lub nawet różnica zdań, która zaszła za daleko. 

W każdym razie, być może doświadczyłeś sytuacji, w której czujesz się niezmiernie winny z powodu przypadkowego zranienia kogoś – czy to jego uczuć, czy też fizycznego zranienia go w jakiś sposób. Jeśli jesteś osobą, która wierzy, że czyny mówią głośniej niż słowa pasek Hookd jest idealnym prezentem. W ten sposób pokazujesz drugiej stronie, że naprawdę masz wyrzuty sumienia z powodu swoich czynów i że jesteś gotów poświęcić czas, pieniądze i wysiłek, aby naprawić sytuację między wami. 

Pro Tip: Jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto jest świadomy ekologicznie i korzysta z telefonu, możesz spróbować podarować mu spersonalizowany pasek Hookd. 

 

Podsumowując, dawanie prezentów mamy we krwi. Jesteśmy zaprogramowani do odczuwania szczęścia, kiedy dajemy prezenty (i kiedy widzimy, że inni ludzie otrzymują nasze prezenty i wyglądają na szczerze wdzięcznych). Więc zamiast tylko czekać na specjalne okazje (jak śluby, urodziny, rocznice, chrzciny itp.) lub święta (Walentynki lub Boże Narodzenie), używajmy każdego pretekstu, aby obdarować swoich bliskich i pokazać, że nam na nich zależy.

Kup 3 paski zapłać za 2! KOD: 3za2 || Kup 10 pasków i zapłać za 7! KOD: 10za7
+ +