HOOKD to swoboda

Paski HOOKD pomimo swojej prostej formy, bardzo wpływają na nasze życie. Gdy zaczniesz używać naszych pasków to na pewno się nie zawiedziesz i już nigdy nie przestaniesz z nich korzystać.

Więcej komfortu, lepszy uchwyt, większa swoboda ruchu paski hookd to minimalistyczny produkt, o wielkiej użyteczności.

Pasek HOOKD zapewnia, że z większą swobodą i wygodą możesz korzystać ze swojego telefonu przy użyciu jednej ręki. Nie ważne jaki masz telefon, nasze paski pasują do praktycznie każde go modelu telefonu i case’a. Załóżmy, że jesteś z grupą znajomych i chcecie zrobić sobie wspólne selfie, musisz maksymalnie wyciągnąć rękę aby objąć wszystkich. Nagle telefon wypada Ci z ręki. Albo gdy leżysz na kanapie przeglądając social media i nagle telefon spada Ci na twarz. Dzięki naszym paskom te problemy znikają. Pasek HOOKD gwarantuje Ci pewny chwyt telefonu i nie musisz martwić się o to, że spadnie ci on. Produkty HOOKD są uniwersalne i dopasujesz je do swoich preferencji. Daj się zaskoczyć i zobacz jak wygodnie może pracować Twój kciuki, gdy posiadasz nasz produkt. Od razu poczujesz różnice kiedy zamontujesz pasek hookd. Większa wygoda i stylowy dodatek to jedyne konsekwencje założenia paska nie będzie Ci przeszkadzał gdy włożysz telefon do kieszeni a Twój telefon będzie mógł stabilnie leżeć na płaskiej powierzchni.

Montaż jest dziecinnie prosty

Pasek HOOKD zamontujesz już w 30 sekund. Przeciągnij pasek przez otwór na aparat w etui i port ładowarki. Odklej tasiemki zabezpieczające i przyklej do wnętrza etui. Taśmy, których używamy są bardzo wytrzymałe.

Trzy sztuki – w cenie 2 sztuk!

Kupujesz dwa paski dla siebie? A może chcesz obdarować najbliższych? Dla HOOKD budowa społeczności jest najważniejsza dlatego do kązdych 2 sztuk – TRZECI dodajemy gratis! Wpisz tylko KOD 3za2 !!!

IDŹ DO SKLEPU →

Pomysły?

Budujemy hookd w oparciu o Twoje sugestie. Masz pomysł na nowe wzory pasków? Chcesz nam powiedzieć co poprawić? Daj nam znać!

SKONTAKTUJ SIĘ →