HOOKD z nazwą Twojej firmy daje Ci niezliczone możliwości w zakresie marketingu własnego

Branding

Jak wiele wynalazków, HOOKD zaczęło się od pomysłu wymyślonego w garażu, zaledwie rok temu. Dzisiaj są one jednym z popularniejszych dodatków do telefonów, które wszyscy kochają.

Czym jest HOOKD?

Więc, czym dokładnie jest HOOKD? Jest to akcesorium, które mocuje się do etui do smartfona, służąc jako uchwyt. Inteligentna konstrukcja produktu pozwala użytkownikom na wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości tekstowych lub przewijanie za pomocą jednej ręki. Biorąc pod uwagę wszystkie zastosowania, jakie oferuje, łatwo zrozumieć, co sprawia, że promocyjne HOOKD są tak popularnym prezentem.

Popularność HOOKD

Co dokładnie jest w HOOKD, że czyni go tak popularnym akcesorium do smartfonów? Przede wszystkim należy pamiętać, że wszyscy korzystamy ze smartfonów. Istnieje 83% szansy, że czytasz ten artykuł na swoim telefonie.

HOOKD jest szczególnie przydatne, jeśli chodzi o zapobieganie upadkom smartfonów. Zastosowanie uchwytu HOOKD na obudowie telefonu sprawia, że trzymanie smartfona podczas korzystania z niego jest łatwiejsze i wygodniejsze. W świecie robienia selfie, w którym żyjemy, HOOKD sprawiają, że uchwycenie idealnego ujęcia jest proste. Dzięki uchwytowi każdy może z łatwością dosięgnąć spustu migawki, trzymając telefon jedną ręką.

Spersonalizowane HOOKD

Poza tym, że są użyteczne, paski HOOKD są unikalnym sposobem na reprezentowanie siebie lub swojej marki. Dla marek, HOOKD ze zindywidualizowanym napisem mogą być masowo udostępniane swoim klientom, aby pozostawić przekaz marketingowy i budować świadomość marki.

Popularność HOOKD sprawia, że jest to świetny wybór jako upominek reklamowy. Dodatkowo, ciągła ekspozycja Twojej marki przy smartfonach przypomina odbiorcom o Twojej marce za każdym razem, gdy używają swojego telefonu.

Innowacyjny design i imponująca popularność HOOKD w połączeniu z Twoim logo zamieniają to lubiane akcesorium do telefonu w niezapomniany produkt promocyjny.

Jesteś zainteresowana/zainteresowana paskami HOOKD z nazwą Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu.

Kup 3 paski zapłać za 2! KOD: 3za2 || Kup 10 pasków i zapłać za 7! KOD: 10za7
+ +